2450BL14B100T
- Mfr.Part #
- 2450BL14B100T
- Datasheet
2450BL14B100T
- Description
- BALUN 2.4GHZ-2.5GHZ 50/100 0603
- Stock
- 464
- Frequency Range :
- 2.4GHz ~ 2.5GHz
- Impedance - Unbalanced/Balanced :
- 50 / 100Ohm